TONICK

Co s vykloubeným ramenem?

Zdravím vás, kolegové.. Není to tak hrozné, jak z titulku vyplívá 🙂 Včera jsem byl na volejbale a při „smeči“ s výskokem se mi rameno dostalo do takové té zvláštní polohy (jistě to znáte), kdy se mi jakože vykloubilo, ale hned naskočilo zpátky. Hrozně v tom rameně křupne a pak chviličku pobolívá, ale nakonec je hratelné.. Jenže to se mi stalo takhle během dvou hodin třikrát a stále to bylo v pohodě, ale dnes mě to rameno bolí o to víc. A večer mám ještě neodvolatelné utkání ve stolním tenise a nějak nevím, jak bolest potlačit (ne farmaceutiky!!), či odstranit.. Nevím, zda aplikovat teplé, či studené.. Nevím, jestli dat obklad a nechat v klidu, nebo naopak procvičovat a zatížit „rozhýbat“.. Z 90 % to bylo tím, že jsem včera asi odbyl rozcvičku, ale je fakt, že s tímto „nakloubeným“ ramenem, ve kterém vám (stává se mi to třeba i při koulovačce, či semtam i při stolním tenise, ale pro smeč u volejbalu mi to přijde takové typické) „křupne“, ale tím, že je rameno v setrvačnosti a míří zpět do původní polohy, tak se „spraví“, ale trošku pobolívá.. Poraďte mi prosím, co s tím 🙂 Děkuji .. P.S.: Rady typu „Běž s tim k lékaři“ ani nehodnotím. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou to zřejmě uvolněné vazy. Syn měl něco podobného, tak dlouho mu to vypadávalo z kloubu, až mu tam museli (doktoři) našroubovat titanovou destičku!
P.S. Nechci tvoje body, ale jdi s tím k lékaři!

Další odpovědi
redy

Asi stáhnout a spíš klid.
Poslední tvoje věta je to nejlepší co bys měl udělat…nejsem mudr dej tam pudr :((