Pokročilý

Co s vykloubeným ramenem?

Zdravím vás, kolegové.. Není to tak hrozné, jak z titulku vyplívá :-) Včera jsem byl na volejbale a při "smeči" s výskokem se mi rameno dostalo do takové té zvláštní polohy (jistě to znáte), kdy se mi jakože vykloubilo, ale hned naskočilo zpátky. Hrozně v tom rameně křupne a pak chviličku pobolívá, ale nakonec je hratelné.. Jenže to se mi stalo takhle během dvou hodin třikrát a stále to bylo v pohodě, ale dnes mě to rameno bolí o to víc. A večer mám ještě neodvolatelné utkání ve stolním tenise a nějak nevím, jak bolest potlačit (ne farmaceutiky!!), či odstranit.. Nevím, zda aplikovat teplé, či studené.. Nevím, jestli dat obklad a nechat v klidu, nebo naopak procvičovat a zatížit "rozhýbat".. Z 90 % to bylo tím, že jsem včera asi odbyl rozcvičku, ale je fakt, že s tímto "nakloubeným" ramenem, ve kterém vám (stává se mi to třeba i při koulovačce, či semtam i při stolním tenise, ale pro smeč u volejbalu mi to přijde takové typické) "křupne", ale tím, že je rameno v setrvačnosti a míří zpět do původní polohy, tak se "spraví", ale trošku pobolívá.. Poraďte mi prosím, co s tím :-) Děkuji .. P.S.: Rady typu "Běž s tim k lékaři" ani nehodnotím. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jsou to zřejmě uvolněné vazy. Syn měl něco podobného, tak dlouho mu to vypadávalo z kloubu, až mu tam museli (doktoři) našroubovat titanovou destičku!
P.S. Nechci tvoje body, ale jdi s tím k lékaři!

Další odpovědi:

Stříbrný

Asi stáhnout a spíš klid.
Poslední tvoje věta je to nejlepší co bys měl udělat....nejsem mudr dej tam pudr :((

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.