Co s únavou?

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. V poslední době jsem hodně unavená- podle mě docela bezdůvodně. Chodím na SŠ, mám teď prázdniny. Hodně spím (10-12 hod. denně), nedělala jsem teď nic až tak namáhavého, nebyla jsem nemocná. Vážně nechápu proč jsem tak unavená. Mohl by být třebas problém v tom, že moc nesportuji? Nebo v jídle? Myslím, že jím normálně- ne nějak extrémně nezdravě. Měli by jste pro mě prosím nějakou radu? :) Chci se cítit líp.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jít k lékaři, abys byla do začátku školního roku fit. Nejistota je horší než zjištěná nemoc. Na dálku by ti asi neporadil ani lékař.

Další odpovědi:

Zlatý

Guarana stimuluje mozkovou činnost, zvyšuje duševní výkonost a odstraňuje pocit vyčerpanosti. Je účinná při migréně - celkově snižuje subjektivní pocit vnímání bolesti a únavu svalů.

Guarana zrychluje metabolismus,trávení a spalování tuků. Je velice účinná při redukčních dietách a omezuje pocit hladu.

Zlatý

"Nevysvětlitelná" únava může mít celou řadu příčin. Počínaje dehydratací (nyní VELMI aktuální), přes psychiku až po skryté příznaky choroby. Těžko poradit takhle na dálku.

Pokročilý

Příčina může být i v tom spánku. 12 hodin je opravdu moc. To se pak člověk přespí a má podobný stav, jako když nedospí. 6-8 hod. ideální spánek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.