BIGFOOT

Co s tyčinkami Surimi?

V obchodech vídám mražené tyčinky Surimi a nevím co s nimi,protože nikde žádnej návod k použití.Tak na co to je? BIGFOOT

Nejlepší odpověď
hanulka11

Udělejte si pomazánku nebo salát

Surimi tyčinky zbavíme obalu a nakrájíme na drobná kolečka nebo rozmixujeme v mixéru. Záleží na tom, co chceme připravit – pomazánku nebo salát.

Očistíme a nakrájíme cibuli, tu vložíme zvlášť do misky, pokapeme citronem, opepříme, osolíme a pak společně se směsí z tyčinek vše dohromady zamícháme. Do směsi ze surimi tyčinek, vmícháme tatarskou omáčku, zakysanou smetanu či bílý jogurt. Doporučuji použít zakysanou smetanu, je jemná a ke směsi se výborně hodí. Komu smetana nechutná, lze použít, jak jsem uvedla, tatarskou omáčku nebo bílý jogurt.

Salát či pomazánku ze surimi tyčinek pořádně zamícháme, vložíme směs do lednice na zchlazení (cca 15 min.) a máme hotovo. Výborné jsou chlebíčky namazané touto pomazánkou a na ně polož plátek citrónu .Dobrou chuť.

Výborné jsou -smíchat s vařenými těstovinami a sušenými rajčaty. Můžete ještě sypat sýrem a chilli

zde je hodně receptů tak se inspiruj

http://www.mi­neralfit.cz/va­rime-zdrave-clanek/chutne-recepty-z-krabich-tycinek-102/

Další odpovědi
Terryle

My na kolejích dokonce dělávaly zapíkaný tousty. Daly jsme na chleba máslo nebo kečup podle chuti, na to 4–5 tyčinek podle velikosti chleba, plátek sýra, zaplácnout druhým chlebem a na deset minut nebo čtvrt hoďky zaklapnout do sendvičovače. Dobrý, rychlý a vydatný.

dabel

Omáčka na těstoviny,obalované jsou taky dobré.

iceT

Koupit mrazenou zeleninu Kralovskou smes,na trose masla orestovat do zmeknuti,osolit,leh­ce opeprit a pridat surimi na kousky nakrajene,proh­rat,na taliri posypat strouhanym syrem.

ReHu

Kamarádka je jí samotné.
Třeba s tatarkou, ale i bez.