Avatar uživatele
bizonka

Co s tim šíleným vedrem,ležet a nic nedělat,nebozvolit radši nejaký pohyb?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No já se hejbu,tak od těch 6.00–11.00,pak jsem si s malou zalezla do pelechu a váleli jsme se cca do 14.00,pak jsem šla zase něco dělat. Jaká byla úleva,když se odpoledne mírně ochladilo. Jinak v létě mám ráda horko a v zimě zimu..
Doplňuji:
Honem si to teplo užívejme od neděle ochlazení…

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když jsem bylo tele,chodil jsem na plovárnu,nalil jsem si do hlavy dvě piva a ležel na dece jak omráčený vůl,opalujíc se.
To jsem dělal proto,protože jsem byl hluboce přesvědčený,že budu prostě neodolatelný.
Dnes – radši stín.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Já se v práci hýbu až dost a nevadí mi to.
Dnes byl opravdu nádherný den. To já rád. Lepší než nějaká zasr… zima.
Takže bych spíš řekjl šílená zima než šílené vedro.
A mimochodem před teplem se člověk schová -do stínu, do hospody, do sklepa ale před zimou pokud není jak topit tak ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Nabrat do kapes na zbytek léta:-)Kdyby to tak šlo.....No,když už i tady bylo ve stínu 24 stupňů,tak nezávidím lidem ve městech.Vedra nesnáším a nikdy nezapomenu,když jsem bydlela v Praze ve Starých Bohnicích a i v deset večer bylo na sídlišti 30!Nám tu kolem šesté začne trochu chládek a v devět večer je to na sezení v mikině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já bizonko mám děti takže já od rána do večera se hýbu a pak v noci pokud nemám práci tak spím jak špalek 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Konečně je teplo.Jen škoda že nemám víc volna,klidně bych šla kopat na zahradu kde se odreaguju.Takhle se hýbat musím,jelikož pracuju.Zimu mám ráda jen na horách.Jinak ji považuju za nutný zlo,ale nedá se nic dělat-tak to příroda zařídila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek