aramah

Co s tím pomůžete?

Objevuje se rámeček chcete restartovat, teď nebo za60min,nebo déle. Já nevím jak reagovat ale každou chvilku to mám na monitoru. Lépe to nedám jsem úplný......děkuji.
Doplňuji:
Jak se to stalo? tady na otázkach jsem klikla na odkaz,(nevím jakého uživatele)a už to bylo. jinak si nejsem vědoma ničeho,neztahuji nic.já vlastně ani nevím co znamená ta zkratka u jedné z odpovědí.Ještě se píše (některé služby AVGnelze aktualizovat) Ale já nic aktualizovat nechci, ještě jednou děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud se Vám to objevuje déle než jenom dnes,tak bych Vám doporučoval pročistit PC,buď antivirem,nebo jiným čistícím programem,pokud to dělá jen dnes a vy jste instalovala nějaký program,tak restartujte nebo program odinstalujte.Asi by bylo třeba vědět více informací,co se s vašim PC poslední dny dělo.

Další odpovědi
mosoj

Toto se většinou zobrazuje po aktualizaci systému ( může být automatická). Jak často se to opravdu zobrazuje a jaký máte OS ?
Doplňuji:
U XP byly teď dvě aktualizace krátce po sobě.
Poslední jsem dělal včera.

led

niektoré programy pri inštalácii robia zásahy do registru. Treba reštartovať, aby sa nové – alebo upravené registre mohli načítať. Ak chcete reštartovať neskôr, môžete, ale nová inštalácia, alebo aktualizácia nemusia fungovať.

Miroslavst

Ano, pomůžu. Vykašli se na to, zruš to a bude klid. Jedna z odpovědí byla, že to může být po aktualizaci systému. Doporučuji, vy… se na to. Důvod?: Mám legální windows a používal jsem veškerou podporu od mrkvosoftu. Stahoval jsem aktualizace, zabezpečení, prostě vše.
Přes windows update jsem stahoval aktualizaci, nechal jsem to zaplé přes noc, bylo toho hodně.
Ráno jsem přišel k počítači a chtěl restart. Tak jo, restartoval jsem.
Pak už jsem jen čekal a čekal a čekal a čekal. Prostě nic. nic nešlo, nic nefungovalo. Takže instalačku windowsů a úplně novou instalaci a tím jsem přišel o všechno co jsem v počítači měl.
Tak proto.

Bumbes

Restart může vyžadovat i Antivir, Firewall, a další ochrany, takže na nic nekašli a dodržuj bezpečný provoz PC.
V žádosti o restart by mělo být konkrétně uvedeno který program po jakém úkonu žádá o reset.