vita

Co s tim může byt??

Ahoj.Přestal mi fungovat tachometr u Peugeota 306 r.94. Co s tim a kolik muže stat oprava??Dit za rady.

Odpovědi
Mia.F

Pravděpodobně vám prasknul bowden který vede od předních kol do tachometru – tzv. náhon tachometru – nebo máte ohoblovaný čtyřhran na konci bowdenu. Nový bude stát do 500 kč (neznačkový nebo použitý třeba i 250 – ale ten vám nejspíš brzo znovu odejte) a výměna opět max 500 kč, zručnější motorista to zvládne i sám doma.