joelis

Co s tím mám udělat?????

Potřeboval bych vědět co mám udělat s javascriptem. Mám operu a zacali se mi špatně zobrazovat stranky, ktere vyžadují javascipt. Prosím poradte mi co mám dělat.. Zkoušel jsem odinstalovat operu ale stejne nic a take mi to piše že ho muhu vygenerovat na strance ktera naexistuje jak to mohu napravit ????? děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Já osobně mám zkušenosti s Operou,že špatně zobrazuje stránky(a to už je dost dlouho),tak začněte používat jiný prohlížeč,třeba Google Chrome,Firefox,at­d.Za chvíli si na něj zvyknete a budete mít po problému.

Další odpovědi
anonym

Předešlý odpovídající má pravdu,že Opera je k ničemu.Také používám Google Chrome krátkou dobu a ještě nedokážu zužitkovat její vlastnosti.Učit se musí i ve starším věku. 🙂