Ňuňátko

Co s tím mám dělat, když co mám fb mi skoro každý týden davají žádost o přátelství aspoň 3–4 muslimové?

Od té doby co mám fb mi skoro každý týden davají žádost o přátelství aspoň 3–4 muslimové.
Píšou mi že mě milují, že jsem krásná, že milují ČR … atd… já je ignoruju .....
Nikdy bych nedala žádnýmu arabovy žádost o přátelství ale když se kouknu na fb do upozornění tak tam mám různý ty muslimy že přijali mojí žádost o přátelství.­....... _ wtf?
Moje kamarádky si mi taky stěžovali že jim píšou na fb muslimové …
Už jsem si několikrát zakládala nový fb atd...... ale nic nemá cenu.....

To je jediná možnost aby mi nepsali si zrušit fb ?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Co si ještě tak pamatuju z dob, kdy jsem měla fíčko, tak si můžeš u sebe nastavit, že si můžeš přidávat lidi do přátel pouze ty a né naopak, tvůj profil tak uvidí jen ti, které máš v přátelích.

Další odpovědi
Zbynas

Tak FB byl primárně založen k navazování nových kontaktů, jestli Tě nezajímají, tak nechápu, co na FB děláš.

Nebo ty žádosti prostě ignoruj …

střevo

ňák se sem muslimové dostat musej;-)
a blbejch holek je na to dost – a za pár let tu poteče krev, jako fšude gde sou muslimové, uš sem na to zvědavej;-)

anonym

Něčím je přitahuješ,nejspíš karmicky.
Doplňuji:
„hadí síla“(otvřená v sobě)