redhead

Co s tím krámem je?

Ahoj .) Už několik hodin mám zapnutý notebook, ale obrazovka je černá. Na vypnutí vůbec nereaguje, ať to tlačítko mačkám sebeusilovněji. Na nabíječce ho nemám, celý den čekám, až se vybije. Zatím ale nic a to už je v tomhle stavu několik hodin. Výdrž má cca šest a ta doba již uplynula. Každopádně noťas stále fachčí. Nevěděl by někdo, co s tím? Mám Lenovo IdeaPad U410 Ultrabook

Nejlepší odpověď
www

Drrrrž nepřetržitě tlačítko vypínání, měl by vypnout. Pokud ne, vytáhni z něj zdroj, počkej pár minut a zdroj znovu připoj.
Jestliže se závada ani tak neodstraní, podle tvého dotazu bych ti jako nezkušené doporučil servis.
Doplňuji:
pl4toon: jistě. Ale kde je tvá odpověď na otázku? 😁
Ale díky za vysvětlení nezkušené tázající! 😉

Další odpovědi
pl4toon

www tím zdrojem myslel určitě baterii ;)

zjentek

tak usilovně nemačkej a tlačítko vypnutí dlouze podrž ..a když nic, tak vyndej tu baterii,přeruš zdroj energie, ať nemusíš čekat, až dojde šťáva ,)