Avatar uživatele
Vajulii ♥

Co s tím klukem?

Napsala jsem klukovi, který se mi líbí, že se mi líbí a on mi napsal, že u něho nemám šanci. Je nějaká možnost, abych u něj šanci měla?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

No a proč, to se chceš vnucovat? To by pak byla šance přímo mínusová!
Holka, kašli na něj, máš na víc, dokonce i hezčích 😉. Uvidíš časem sama, že nekecám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Zabít,oživit,za­bít,ale už neoživovat.

Ale teď vážně-pokud o tebe nestojí,tak ani nikdy stát nebude,smiř se s tím a najdi si jiný objekt zájmu.Buď ráda,že to napsal hned zkraje narovinu a že tě netahal za nos.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marťa382

No, myslím si, že dal dost jasně najevo, že nemá zájem. Asi bych se nijak dál nesnažila. Mohla by ses ztrapnit.
Ale můžeš si počkat na odpověď nějakého kluka, ten ti určitě řekne, co tím ten kluk myslel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Leda ve snu – a to vůbec nemyslím špatně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Buď ráda že to to takle řekl. Oni jdou často naférovku, takže to máme lehčí. Holka řekne ne a za pá dní se mu věší kolem krku… mě zas jeden napsal, že miluje jinou takže… xD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alča M.♥

Valér, mají pravdu, že semu vnucovat nemůžeš, takže máš 2 možnosti:
•Kašli na na něho, stejně je škaredý(sorry ale mi se fakt nelíbí a vypadá jak kdyby mu bylo deset)
•Nebo vyčkej času. Možná až bude starší. Víš, že někteří ti kluci na to chození ještě nejsou (to je tak i s tím mojím :s), protože dospívají později než holky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek