Co s tím?Když se nelze připojit na emailovku?

Dnes jsem se snažil připojit ke své emailové schránce na Seznamu. I když zadávám správné heslo, tak mi to píše neexistující adresu. Když jsem poprosil souseda aby se zkusil připojit na mou emailovku tak mu rovněž napsalo neexistující adresu. Jsem z toho zoufalý protože čekám velmi důležitou zprávu. A když jsem zkoušel restartovat pc tak to píše pořád stejnou hlášku.

Odpovědi
Sůwa

Zkoušeli jste se sousedem, aby na tvou adresu zkusil poslat e-mail? Mně se to totiž stalo před nedávnem na netbooku, pořád mi to psalo " nesprávná adresa nebo heslo",ale všechno fungovalo normálně, maily se daly odesílat i přijímat.

MichalN

Zkus si zalozit novy email, stejny jako ten ke kteremu se nemuzes prihlasit, podle toho poznas jestli opravdu neexistuje.

Pokud uz existuje, pak pri prihlaseni zkontroluj ze tam nemas preklep, ze si vybral spravnou domenu: „seznam.cz“,„e­mail.cz“,…

Jestli je vsechno ok, pockalbych az to seznam opravi, nebo bych je kontaktoval