Avatar uživatele
leonessa

Co s tím?

Tuhle otázku už řeším dlouho, asi od svých 15let. Kdy mi začal růst tzv.knírek, a to jsem holka. Máte s tím taky některá problémy a když jo, jak se ho zbavujete? Zkoušela jsem ho vytrhávat, ale je to jen horší. Dá se třeba u kosmetičky nabarvit? Díky za rady!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Kosmetička to odstraní pomocí náplasti jedním tahem, zase tak bolestivé to není, dělá se to v rychlosti, určitě lepší než doma pinzetou, popřípadě laesrem, to bude finančně náročnější,ale asi i trvalejší, běžte se poradit do kosmetiky nebo na kožní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Pokud máš skutečně hodně silné a videlné chloupky, třeba i jinde na těle, jedná se pravděpodobně o zvýšenou hladinu androgenů v těle. Dá se to upravit hormonálními přípravky, třeba antikoncepcí.
Jinak ti mohu doporučit vytrhávání knírku u kosmetičky, ale je to dost bolestivé a také se musí chodit opakovaně.
Spíš si na to zvykni a je to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Já to trhám pinzetou. Dá se na to zvyknout. Sice to bolí, ale až dostaneš správný grif, tak to je raz dva hotové. Stejně jako obočí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud budeš ty chloupky odbarvovat, v létě ti odbarví i opálení a měla bys pod nosíkem světlý flek. Raději vytrhávat,
Zkus laserové odstranění. Jsou i vybrační metody, ty jsou méně bolestivé.
Nezapoměň, že chloupky, které jsou vidět, jsou pouze s současné růstové fázi. To znamená, že se je potřeba zákrok opakovat několikrát. Ale vydrží to pad několik let a chloupky jsou většinou i slabší.
Podívej se na netu, tak najdeš dost informací.
Hlavu vzhůru 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janichkah

Ahoj, já chodím trhat několik let, zvykneš si na to :D neboj nejsi sama s knírkem, ale hlavně to tak nenechávej chlapům se to totiž opravdu nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek