Pokročilý

Co s tím?

Tuhle otázku už řeším dlouho, asi od svých 15let. Kdy mi začal růst tzv.knírek, a to jsem holka. Máte s tím taky některá problémy a když jo, jak se ho zbavujete? Zkoušela jsem ho vytrhávat, ale je to jen horší. Dá se třeba u kosmetičky nabarvit? Díky za rady!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kosmetička to odstraní pomocí náplasti jedním tahem, zase tak bolestivé to není, dělá se to v rychlosti, určitě lepší než doma pinzetou, popřípadě laesrem, to bude finančně náročnější,ale asi i trvalejší, běžte se poradit do kosmetiky nebo na kožní.

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud máš skutečně hodně silné a videlné chloupky, třeba i jinde na těle, jedná se pravděpodobně o zvýšenou hladinu androgenů v těle. Dá se to upravit hormonálními přípravky, třeba antikoncepcí.
Jinak ti mohu doporučit vytrhávání knírku u kosmetičky, ale je to dost bolestivé a také se musí chodit opakovaně.
Spíš si na to zvykni a je to.

Bronzový

Já to trhám pinzetou. Dá se na to zvyknout. Sice to bolí, ale až dostaneš správný grif, tak to je raz dva hotové. Stejně jako obočí.

Zlatý

Pokud budeš ty chloupky odbarvovat, v létě ti odbarví i opálení a měla bys pod nosíkem světlý flek. Raději vytrhávat,
Zkus laserové odstranění. Jsou i vybrační metody, ty jsou méně bolestivé.
Nezapoměň, že chloupky, které jsou vidět, jsou pouze s současné růstové fázi. To znamená, že se je potřeba zákrok opakovat několikrát. Ale vydrží to pad několik let a chloupky jsou většinou i slabší.
Podívej se na netu, tak najdeš dost informací.
Hlavu vzhůru :-)

Ahoj, já chodím trhat několik let, zvykneš si na to :D neboj nejsi sama s knírkem, ale hlavně to tak nenechávej chlapům se to totiž opravdu nelíbí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.