Bronzový

Co s škodlivými rozinkami?

Dobrý den,prosím Vás o velkou radu,zhlédl jsem video na Streamu-D-Test o rozinkách a byl jsem a jsem přímo zděšen,protože ty co jsou na prvním místě ty nejhorší a zdraví nejškodlivější jsem nedávno bohužel,protože jsem to nevěděl,koupil,bohužel.A taky jsme jich trošinku i snědli do vánočky.PROSIM poradtě co tedˇ´! Bylo jich celkem 200g/ted o hrstičku mín´,Vyhodit?,Nechat?-Vrátit zpět do obchodu-to mi nevemou,když je pytlík roztržený!Reklamovat?- D- Test, jsem si ted opatřil.To by asi v marketu na to ohled asi nebrali.aby bud vyměnili nebo vrátili peníze.Co tedy dělat?Jak by jste to Vy řešili?Díky Všem za odpovědi případně rady,Je to HRůza s těmi potravinami!?
Zdroj: http://www.poradte.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Můžeš se pokusit vrátit v obchodě kdes je koupil, vyhodit a nebo sníst, neumřeš ;-)
Většinou dTest radí co s nimi, ale i tak je to jen na tobě.

Doplňuji:
Hlavně nepropadej panice, špatný psychický stav může způsobit časem větší problémy, než škodlivé hrozinky !
Názor

Další odpovědi:

Pokličko, klídek. V malém množství neuškodí ani jedy. Je přece jasné, že většina léků funguje právě proto, že jde o velmi malý obsah léčebných látek, které by při požití většího množství mohly nevratně poškodit organizmus. Pokud rozinky spotřebuješ průběžně, tak tě to určitě neohrozí.

Stříbrný

Hrozinky bych ovařil, a pak preventivně naložil do desinfekce Rum. Stejně je vyschlé a tvrdé jistě nepožíváš. Je to pochutina která láká všelijakou havěť. Většinou se síří.Kysličník siřičitý spolehlivě všechnu havěť pozabíjí. Brouky i plísně jen to musíš před požitím v horké vodě opláchnout.

Pokročilý

Já bych to asi vyhodila a nebo dala ptákům :/

vyhodit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.