Avatar uživatele
Poklička

Co s škodlivými rozinkami?

Dobrý den,prosím Vás o velkou radu,zhlédl jsem video na Streamu-D-Test o rozinkách a byl jsem a jsem přímo zděšen,protože ty co jsou na prvním místě ty nejhorší a zdraví nejškodlivější jsem nedávno bohužel,protože jsem to nevěděl,koupil,bo­hužel.A taky jsme jich trošinku i snědli do vánočky.PROSIM poradtě co tedˇ´! Bylo jich celkem 200g/ted o hrstičku mín´,Vyhodit?,Nechat?-Vrátit zpět do obchodu-to mi nevemou,když je pytlík roztržený!Rekla­movat?-D-Test,jsem si ted opatřil.To by asi v marketu na to ohled asi nebrali.aby bud vyměnili nebo vrátili peníze.Co tedy dělat?Jak by jste to Vy řešili?Díky Všem za odpovědi případně rady,Je to HRůza s těmi potravinami!?
Zdroj: http://www.po­radte.cz/spolec­nost/27021-skodlive-rozinky.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3793 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Můžeš se pokusit vrátit v obchodě kdes je koupil, vyhodit a nebo sníst, neumřeš 😉
Většinou dTest radí co s nimi, ale i tak je to jen na tobě.

Doplňuji:
Hlavně nepropadej panice, špatný psychický stav může způsobit časem větší problémy, než škodlivé hrozinky !
Názor

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokličko, klídek. V malém množství neuškodí ani jedy. Je přece jasné, že většina léků funguje právě proto, že jde o velmi malý obsah léčebných látek, které by při požití většího množství mohly nevratně poškodit organizmus. Pokud rozinky spotřebuješ průběžně, tak tě to určitě neohrozí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Hrozinky bych ovařil, a pak preventivně naložil do desinfekce Rum. Stejně je vyschlé a tvrdé jistě nepožíváš. Je to pochutina která láká všelijakou havěť. Většinou se síří.Kysličník siřičitý spolehlivě všechnu havěť pozabíjí. Brouky i plísně jen to musíš před požitím v horké vodě opláchnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
partep12345

Já bych to asi vyhodila a nebo dala ptákům :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adampavouk1

vyhodit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek