Vodpovedi

Co s sedacím vakem?

Chtěla bych se zeptat jestli nevíte jak nebo kam prodat sedací vak, konkrétně ,,Fatboy Original''. Je ve velmi dobrém stavu a koupila jsem ho přibližně před rokem. Bohužel už mi bude nyní na nic a tak se chci zeptat jestli nevíte kam bych ho mohla prodat kromě internetových bazarů.

Předem děkuji

Odpovědi
Drap

Do obyčejného bataru, a nebo použít inzerci v novinách a časopisech.

mata_CZ

www.aukro.cz nebo www.odklepnuto.cz nebo inzeráty v novinách jak napsal Drap:)

STUDENTKAEVA

Já věci prodávam na aukru.