Co s sebou na hory?

Co si mám vzít sebou na 3dny na Slovenskou Fatru? Myslím hlavně oblečení, všude píšou všechno možné funkční prádlo apod...ale když nic takového nemám?? Mám termotriko, softshellku ale co dál?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je dobré sledovat aktuální předpověď počasí v místě a obléci se podle toho, navíc bude/nebude se nocovat venku ap. Systém "co dům dá". ;-)
Na kraťasy a tričínko s krátkým rukávem to už asi nebude :-D

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi:

Zlatý

Na Fatry se chodilo dávno před tím, než bylo vymyšleno funkční prádlo, takže nemusíš utrácet za něco, co evidentně nepotřebuješ. Základem jsou nepromokavé boty s protiskluzovou podrážkou, rukavice, čepice, nepromokavá bunda, víc vrstev.

Pokročilý

rukavice, brýle proti sněžné slepotě, sušené maso a láhev s vodou

Zlatý

oblečneí na teplo, na ven, na sport v hale, plavky do bazénu, mýdlo, šampón, ručník vložky/tampóny, kondomy, peníze, kartičku pojišťovny, občanku, techničák, řidičák, povinné ručení

Zlatý

Na sebe něco teplého,něco příjemného,něco hezkého,a hlavně hodně dobré nálady. :-))

Diskuze k otázce

pavlusaslune

Já bych v softšelce zmrzla :D každopádně výše uvedené věci si taktéž na hory nesmím zapomenout, určitě se vše hodí :D už jen sehnat helmu. Čím dál víc jsem starší, tím víc mám o sebe na horách strach. Ale bojím se, že teď helmu za levno neseženu. Kupoval někdo z vás helmu na netu?? To mě jako jedinou nadějnou variantu napadá :D

Elena01

Nezní to jednoduše ale jde to. Já chtěla sehnat helmu ve slevě, ale po novým roce jsem prošvihla výprodeje takže jsem to koza nestihla. Ale pak mě napadlo si zjistit jak mám veku hlavu. Tak jsem si v obchodě zkusila helmu, a jak semn narazila na vlastní velikost tak bylo rozhodnuto. Napsala jsem si to a helmu o stejné velikosti objednala na internetu.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 247
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 102
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.