Avatar uživatele
anonym

Co s sebou na hory?

Co si mám vzít sebou na 3dny na Slovenskou Fatru? Myslím hlavně oblečení, všude píšou všechno možné funkční prádlo apod…ale když nic takového nemám?? Mám termotriko, softshellku ale co dál?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Je dobré sledovat aktuální předpověď počasí v místě a obléci se podle toho, navíc bude/nebude se nocovat venku ap. Systém „co dům dá“. 😉
Na kraťasy a tričínko s krátkým rukávem to už asi nebude 😁

Zdroj: Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Na Fatry se chodilo dávno před tím, než bylo vymyšleno funkční prádlo, takže nemusíš utrácet za něco, co evidentně nepotřebuješ. Základem jsou nepromokavé boty s protiskluzovou podrážkou, rukavice, čepice, nepromokavá bunda, víc vrstev.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
greycell

rukavice, brýle proti sněžné slepotě, sušené maso a láhev s vodou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

oblečneí na teplo, na ven, na sport v hale, plavky do bazénu, mýdlo, šampón, ručník vložky/tampóny, kondomy, peníze, kartičku pojišťovny, občanku, techničák, řidičák, povinné ručení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Na sebe něco teplého,něco příjemného,něco hezkého,a hlavně hodně dobré nálady. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karel Brož

Vidím, že už jste dostal opravdu hodně všemožných tipů na to, co by se Vám mohlo do hor zrovna hodit, tak já bych rád vypíchl to dle mého názoru nejdůležitější. Dbejte skutečně na kvalitu vybavení (hlavně oblečení), které si s sebou budete brát. Nejde vždy jen o cenu, já si například už několik let kupuji oblečení na hory přes eshop second hand https://www.on­linesekac.cz/ za pár korun a jsem nadmíru spokojen 😉

Avatar uživatele
pavlusaslune

Já bych v softšelce zmrzla :D každopádně výše uvedené věci si taktéž na hory nesmím zapomenout, určitě se vše hodí :D už jen sehnat helmu. Čím dál víc jsem starší, tím víc mám o sebe na horách strach. Ale bojím se, že teď helmu za levno neseženu. Kupoval někdo z vás helmu na netu?? To mě jako jedinou nadějnou variantu napadá :D

před 3807 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elena01

Nezní to jednoduše ale jde to. Já chtěla sehnat helmu ve slevě, ale po novým roce jsem prošvihla výprodeje takže jsem to koza nestihla. Ale pak mě napadlo si zjistit jak mám veku hlavu. Tak jsem si v obchodě zkusila helmu, a jak semn narazila na vlastní velikost tak bylo rozhodnuto. Napsala jsem si to a helmu o stejné velikosti objednala na internetu.

před 3798 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek