Katusa

Co s rozpůlenou nálepkou z emisí?

Na autě se nám odlepila s ztratila půlka nálepky z emisí (co se dává na zadní SPZ),takže není vidět, kde je procvaknutá, je to velký problém? Jak to řešit? Nemůže za to být nějaký postih?

Nejlepší odpověď
Jikra

Musíte na STK s protokolem o provedené prohlídce a vylepí vám novou známku.

Další odpovědi
dědapetr

Emise máte zapsané a nebo ten papír od emisí,tak sní zajeďte tam kde Vám emise měřili jestli by nedali novou.Samozřejmě to nebude zadarmo.

Hlada

Vylepení nové známky stojí 30 – 40 Kč.