KarelN

Co s rezavějícím jehličím u tisu červeného?

Mám na zahradě několik tisů červených. Rostou velmi dobře, všechny už mají dnes přes 2 metry. Každý rok však ve spodní části část jehličí u všech tisů s výjimkou jediného usychá a tisy pak nevypadají dobře. Možná je problém v kyselosti půdy. Dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
kazisvět

Problém může být v nedostatku hořčíku. Zkus využít jako hnojivo hořkou sůl a mělo by se to zlepšit.

Zdroj: www.aranzovanik­vetin.cz/item­.php?zbozi_id=406-horka-sul