zuzka.67

Co s převrácenou webkamerou?

Přeinstalovala jsem si OS a převrátila se mi webkamera vzhůru nohama, kdysi fungovala normálně. Nevíte, kde je problém a jak bych to mohla spravit ?
Doplňuji:
Omlouvám se, zapomněla jsem dodat, že u asus notebooku

Odpovědi
Questman

Zkus ji otočit o 180°

cochee

Obvykle pomůže instalace aktuálního ovladače. Ten získáš jen na stránkách výrobce notebooku, ne na přiloženém CD/DVD (pokud vůbec něco takové bylo v balení nového notebooku), ani z ovladačů obsazených přímo ve Windows. Takže si zajdi na stránku ve zdroji, uprostřed je pole pro zadání přesného označení modelu notebooku, vedle je ikona „i“ v kroužku – klikni na ni a najdi si, jak zjistit přesný model notebooku. Když jej zjistíš, vrať se na předchozí stranu a zadej do pole ten model. Dále se musíš dostat na stranu stažení ovladačů a stáhni si aktuální ovladač k webkameře; pozor, některé modely může výrobce vybavovat alternativně třeba 2 nebo 3 typy webkamer, zvol ten správný. No a pak ovladač nainstaluj.

Zdroj: http://www.asus­.com/cz/suppor­t/