kazisvět

Co s povodňovým dluhopisem v nominální výši 10 000 Kč z roku 1997?

Dluhopis jsem si ponechal, protože jsem předpokládal, že by mohl mít jednou sběratelskou hodnotu, ale asi to nebyl moc dobrý předpoklad. Má takový dluhopis dnes vůbec nějakou hodnotu?

Nejlepší odpověď
dudu

Mám dojem, že správu těchto dluhopisů zajišťovala Česká spořitelna. Navštivte některou, ale větší pobočku, než obyčejnou expozituru. Třeba budete mile překvapen.