kapka

Co s použitým přijímačem internetového signálu?

Nevím, jak se ta věc jmenuje přesně. Je to takové bílé kolo, vypadá jako satelitní přijímač televizního signalu. Chytá to vzduchem internet. Je to stare asi tak sedm až osm let, kupovali jsme to nové asi za sedm tisíc. Už to nepotřebujeme, máme ted kabel. Da se to prodat? Za kolik asi? Dalo by se to vyuzit i na něco jiného? Myslím, jestli to třeba nemůže fungovat i jako anténa na tv? :D Co byste s tím udělali na mem místě?

Nejlepší odpověď
mosoj

Dva podobné jsem bez problému prodal na Aukru.

Další odpovědi
jáára

Jak se to jmenuje? třeba bych to vzal.

led

Je to zjavne vonkajšia smerová anténa pre príjem wifi signálu. Môžte ju použiť na širenie wifi domácej siete okolo domu.

led

mosoj, praktický spôsob využitia nepotrebného

kapka

Nevím, jak se to jmenuje, třeba jáára… :D

jáára

Je na tom něco co napsaný, má to štítek. Takhle se bavíme o nesmyslu.

kapka

Z okna stitek nevidím a nejsem spiderman, abych lezla po zdi baráku. :D

jáára

tak to vyfoť a někam nahraj. Motorola Canopy by se hodila třeba.

Dochy

Led: Nemůžete ji použít na šíření signálu kolem domu. Podle popisu jde o parabolu, která je opravdu směrová. Někdo by u ní musel stát a znovu zamířit pokaždé když si na zahradě přesednete z jedné židle na druhou.

led

Vyžarovaný uhol signálu sa dá rozšíriť.
Ale máte pravdu, že na malú plochu okolo domu je to smerovanie príliš úzke. Ale napríklad na spojenie "domácej siete, medzi dvoma kamarátkami z Horného konca a Dolného konca je to ideálne. :) (a stačí 1 parabola)

kapka

Já stejně kolem domu wifi chytám. Nemusím být uvnitř.
Tohle chytá signál z Ještědu.