pep

Co s počítačem?

Prosím poraďte,
sledovala jsem Teorii velkého třesku na stránce www.bigbangthe­ory.nikee.net a uprostřed dílu se mi zasekl obraz zvuk začal „bzučet, vrčet“…myš ani klávesnice nereaguje… s počítačem vůbec neumím, poraďte prosím co mám dělat? Mám ho " násilně" vypnout (zapínacím tlačítkem na bedně) a zkusit znovu zapnout? Počítač je tak rok starý Hall3000

Odpovědi
DceFR

Napřed bych zkusil stisknout kombinaci Alt+Ctrl+Del , vybrát správce úloh a dotyčnou úlohu ukončit. Poku to nejde, vypnout natvrdo tlačítkem zapínání a znovu spustit.

anonym

Zkus esc,nebo aktualzovat stránku F5,nebo pak trvdej restart,vypni ho,nech odpočinout a pak znova zkus,pokud umíš vprátit pc v čase,zkus obnovu systému,třeba na 2 dny z5.

McArthur

Ano, když nic jiného nelze udělat, tak ho vypni zapínacím tlačítkem (obvykle držíš asi 10 sekund).

Když se vše zadaří, po zapnutí normálně naběhne.

Když nenaběhne, hledej pomoc jinde.