terry

Co s odkvetlým hyacintem? Není, teď v únoru, příliš brzy na zasazení ven do volné půdy?

Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Cibulku zbav zeminy a ulož na suché a tmavé místo. Na záhon do zahrady vysaď začátkem podzimu. 🙂

Další odpovědi
johana 56

Hyacinty jsou celkem odolné, cibulku odkvetlého klidně můžete vysadit ven.
Zima je mírná, půda sice studená, ale ne promrzlá. Já bych ji dala do země i s květináčem.

da ny

Známá cibulky zasadila v listopadu doma do květináče a už nasazují na květ ;)