Pokročilý

Co s oblečením, co nenosíte?

Potřebuji se zbavit asi tak půlky skrine, ale nechce se mi to vyhazovat... Na aukro cas nemam, to by mi zabralo nekolik hodin... Neznate nejake second handy v Praze, kde vykupuji obleceni primo na miste? A kdyby vsechno nechteli tak nejake misto, kde to daji na charitu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Po celé Praze jsou rozmístěny kontejnery na použité šatsvo. Níže uvedený odkaz je na Diakonii Broumov a jejich pražská místa, jinak se jukni na webovky vlastní městské části, kde jsou další, které provozuje nebo odkoupila samospráva.
Doplňuji:
Výkup pouze textilu na místě neprovádí nikdo, pouze některé bazary v rámci opravdu cennějších starožitností, aby se jim to vůbec vyplatilo, že jej zahrnou v rámci bonusu. Pak existují firmy, které vyklízejí celé pozůstalosti, ale podmínky mají nastavené tak, že většinou ještě ty platíš jim za nakládání, odvoz a následnou likvidaci.
P.S. Snad by tazatelka aspoň 2. den mohla ocenit snahu odpovídajících prostým palcem, tady už nejde ani tak o body, jako spíše o slušnost.

Zdroj: http://www.diakoniebroumov.wbs .cz/Kontejnery-na-pouzity-text il.html

Další odpovědi:

Zlatý

Podle fota soudím na mladou módu. Takže zkusit i bazárek pro mladé rodiny, protože tam čtou i hodně mladé maminy.
Jinak na několika místech je sběr oděvů Naděje, domovy seniorů, které věnované věco dávají do prodeje a ze zisku podporují svůj provoz apod.

Pokročilý

Ozvi se kdekoli na charitě.

Stříbrný

Já to dávám do kontejneru na šatstvo.
Na vašem obecním nebo městském úřadu a nebo na faře by měl být nějaký kontakt nebo informace na organizace/firmy které se sběrem/svozem zabývají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.