Avatar uživatele
fyziq

Co s nimi?

Dnes jsem byl na výletě v čb, byl jsem v mercury a za nama cikáni, jestli mame problém, tak sem šel dál a oni pořád za námi, nakonec jich bylo 7 a ze nám daj přes hubu.. tak jsme jim utekli do obchodu do kabinky a tak si zavolali známého, tak si pro nás přišel a cikáni všude kolek čekali.. je to normální se bát ve vlastní zemí? A kdybych zavolal policajty, odvezli by nás někam dál?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Beer4Real, Marvin, ptáč před 3684 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Si vyskakují na nás co jim vyděláváme na dávky.
Dokud nebude přísnější systém vyplácení tak budou pořád bez zábran.
Nenávidím je od té doby co mě bezdůvodně zmlátili a musel sem kvuli nim opustit rodné město.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MonkeyKing

Mají už v krvi vyvolávat konflikty, kde nejsou. Musíte se jim postavit už v prvním kroku, kdy vás vůbec osloví nebo za na vás pohledí. Mají stejné pudy jako zvěř. Pokud uvidí, že se jich bojíte budou vás pronásledovat, pokud ale se jen zamračíte (opravdu!) dají pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Stalo se mi něco podobného, taky s cigánama. Vrchní zamčel hospodu aby nemohli dovnitř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Oni si dovolí jen to co jim dovolíme…a jak se zdá (jak systém tak justice) mají dovoleno hodně, potom se není čemu divit.
Oni používají zastaralé leč učinné praktiky a to: strach, nahánět lidem strach…na tom je to celé postavené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek