Calimë

Co s „nedobrou“ čokoládou? (…)

Z Velikonoc mi zbylo pár kusů takové té čokolády, která nikomu pořádně nechutná, kolikrát má na sobě takový ten bílý prášek a nechutná jako čokoláda. Co s ní jde dělat (kromě Destinace: Koš)?

Odpovědi
balca

použít k vaření

iceT

No já bych ji asi přidala do čokoládové polevy,s normální polevovou čokoládou na vaření a kouskem tuku.Protože můj chlap čokoládu jako takovou moc nemusí,tak rozpuštěnou čokopolevu smíchám se zakysanou smetanou a po tom by se utloukl.Naposledy si s ní namazal rohlík.

Akzeret

Měli jsme jí teda jen trošku, ale nastrouhali jsme ji a přidali do buchty, prošlá nebyla ;)