Co s nebývalým přebytkem třešní?

Dnes jsem ze stromů sklidil zhruba 20 kg třešní. Asi 5 kilo přijde do sklenic, týden budeme jíst ovocné knedlíky, soused má taky třešně takže to s ním nemohu vyměnit za meruňky které se mě letos nepodařily. Asi to budu muset dát na kompost. Nemáte náhodou nějaký nápad co s tím? Budu vám vděčný.

Odpovědi
iceT

Zkapalnit…ale 20 kilo je asi málo.

kapka

Zamrazit! Aspoň s tím nebudete mít moc práce. 😁
Doplňuji:
Jahodo poštou ne! Jen by Vám zatelefonovali, že jim moc chutnaly. 😁
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/silvestrov­ske-televizni-noviny

hanulka11

já bych se na ně vyp… budou přešlý mrazem

Jahoda

Já Vám na e-mail zašlu moji adresu a pošlete mi poštou. Dejte je do nějaké přenosné chladničky, zabalte a hurá na poštu. :D