Co s nasáknutou plovoucí podlahou?

Přišla jsem domů a v kuchyni veliká louže na plovoucí podlaze zřejmě z hadice od pračky. Nevím, jak tu byla dlouho, ale po vytření do sucha zůstala podlaha na okrajích vydutá. Je možné s tím ještě něco dělat, dokud je to vlhké nebo i poté? Děkuji Hanka

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli jsou jednotlivé lamely na okrajích vyduté, tak to se už zpátky nevrátí.

Další odpovědi
hanulka11

já bych ji nechala zvolna vyschnout a pak by se uvidělo jak to bude vypadat a teprve bych to řešila..... uvidíte za týden 14 dní

venkovan

Podlaha by se mohla vrátit skoro do původní roviny. Možná by pomohl vysoušeč a něčím zatížit podlahu, pokud by to bylo provozně možné.