Zbynas

Co s naříznutým nehtem?

Při krájení jsem si právě přeřízl nehet (celý, nejen ten bílý kus) napůl, až do poloviny, přesně na dvě půlky. Co s tim? Když to zalepim, sroste to? Nebo co? …

Nejlepší odpověď
Drap

Do doby než nehet odroste, tak ti to možná bude trochu vadit. Jinak se nedá nic dělat. Zalepit to můžeš, aby jsi tím nezadrhával, ale hotový nehet už nesroste.

Další odpovědi
elektrikář

Já jsem si natržený nehet zalepil vteřinovým lepidle, a dobrousim skelným papíre, Ale pokud je to hodně raději dones paleček k lékaři. Vyčistit a desifikovat Ať nedostaneš nějakou infekci,