sejtanka

Co s namoženou rukou, která mi nedovolí spát a šíleně bolí hlavně v noci? Magnesium nezabralo.

Nejlepší odpověď
kapka

Vzít si nějaký prášek proti bolesti, pokud už člověk nemůže bolestí spát, je to na místě. A zkuste, jestli by Vám pomohlo něco proti bolesti ve formě masti. Dělá se např. Ibalgin krém, namažete ruku, která bolí, mělo by to pomoci. Mně to pomohlo.

Další odpovědi
franku

Jít k lékaři!

hanny 2

Mazat mastičkou nejlépe z pravého konopí,ne z technického!Za­bírá spolehlivě!