Zlatý

Co s nalomeným nehtem?

Krvácí a štípe; aplikoval jsem na něj heřmánkovou mast, ale nevím, zda to bude stačit. Spraví se sám, nebo mu mám nějak pomoct? (Píšu tu otázku raději zhruba sedmi prsty, abych se vyhnul jemu a jeho okolí).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nehet se zcela jistě sám nespraví. Mé zkušenosti jsou - opatrně ho co nejvíce zastřihnout a přelepovat náplatí, zapilovávat, dokud nedoroste.

Další odpovědi:

Zlatý

quentosi moje 11 letá dcera mi přišla před 14 dny dom že má trochu nalomený nehet co má dělat zeptala jsem se mé mamky která takovéto rady ovládá a řekla mi namazat každý den jak ty říkáš heřmankovou mastí nebo měsíčkovou indulonou a zalepit si to náplastí tohle by ti pomoci mělo protože mé dceři to také pomohlo

Podle mne to mate hodne nalomeny,tak ze asi nezbyva nic jineho,nez opatrne nalomeninu odstrihnout,vydesinfikovat a v takovych pripadech je dobry tekuty obvaz.Hermanek leci,chladi,ale myslim ze kdyz je tam ranka je lepsi ho v hermanku omyvat.Tot ma zkusennost.

Stříbrný

Pokud možno dezinfikovat,kosmeticky upravit a když je třeba vyhledat lékaře.Pokud možno neposlouchat babské rady.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.