Co s křivým prstem? :D

Ahoj, mám křivý ukazováček, ale ne jako do boku ale od toho kloubu který je blíž nehtu, mám ten prst prostě křivý. Ale nikdy předtím jsem to tak neměla, nevím co se stalo… Snažím se ho rozcvičovat i na druhou stranu už dlouho, ale nic nepomáhá. Pomůžete?

Nejlepší odpověď
www

Já ti narozdíl od lékaře rozhodně nepomohu, navštiv ho !
Ale možná se tu nějaký, alespoň domácí lékař najde, vydrž 😁

Další odpovědi
tazatelka

Pokud bolí a jsou oteklé drobné klouby prstu, mohlo by se jednat o počínající artritidu. Běžte to ukázat na revmatologii, nebo aspoň ošetřujícímu lékaři.