David111

Co s kreditem ?

Dobrý večer, na mobilu mám ještě 150 kč které mi propadnou příští rok (první den v novém roce). Nevíte způsob, jak kredit uplatnit.

PS: Nikomu nevolám a ani neposílám SMS

Odpovědi
plavcik

Zavolej na nějakou horkou linku s předčíslím 906 a kredit je fuč hned :D

Nebo co třeba DMSky ?

lukas.zmizik

nijak jinak než voláním / sms / internetem uplatnit nelze

anonym

Tak to změň a zavolej, třeba babičce, jak se má, co dělá, …nebo nějakému kamarádovi, tebe fakt nic nenapadá?

jáára

můžeš mi dobít na CZT.
CZT 839026
na číslo 9030999

Kelt

Jednak můžeš někomu zavolat, určitě máš přátele a známé. Také můžeš dobít nějakou částku a zůstane ti kredit zachován.

marci1

Ty dárcovské DMS, jak uvádí „plavcik“ je docela dobrý nápad ( když nikomu nevoláš, ani neposíláš SMS ) : 🙂
http://www.dar­covskasms.cz/pro­jekty/prehled-projektu.html