skorcovaz

Co s jahodou v šapmpaňském?

Mám dát sklenku na ex a vysypat si ji do huby s posledním lokem? Nebo se na dně můžu hrabat a snažit se jí dosáhnout? Jak se kultivovaně vyhnout faux pas?

Nejlepší odpověď
Andělé

Šampáno s jahodama miluji už léta. V létě sbírám lesní jahůdky,zamrazím a pak pěkně do šampíčka,mnááám. Jsou malinké a ve sklence lépe vypadají i chutnají,ale v nouzi používám i kompotované. Ale určitě ne na ex,to akorát budete řádit a na jahody už nedohlédnete 😁
Pěkně pomaloučku polehoučku upíjet a lžičkou papkat…
Dobrou chut! 🙂
Doplňuji:
Barbakane,na pupíček joo? A k tomu ještě šlehačičku,že? To jo,ale když to vyplivnete,tak je asi po radovánkách ne? 😁

Další odpovědi
anonym

Hostitel by neměl při šampaňském zapomenout na lžičku nebo na napichovátko. Je jich dost velký výběr a je zbytečné návštěvu při šampaňském uvést do trapasu. To je potom jako možné řešení šampus vypít, šampusku obrátit dnem vzhůru, jahůdku vyklepnout do dlaně a v pohodě sníst. Garantuju, že pro příště to správný hostitel riskovat nebude.

anonym

Já jahodu vyplivnu! Víš co tam je bakterii? No ,hrůza pomyslet! Jahodu jedině na pupík!
Doplňuji:
Hele,Andělé,já ji vyplivnu,ale na zmíněný pupíček a šlehačka musí být živočišného původu a to jsou pak orgie! 😁

Damiana

Připíjíte šampaňským na ex? Napadají mě dvě varianty, jedna je pochopitelná, pokud jste se zbavil konečně nechtěné partnerky a druhá je neslušná k onomu lahodnému moku.
Popíjet, vychutnávat, popřípadě i dolít. Jahoda (já ale preferuji maliny – to je teprve vůně, doporučuji všem) zvýrazní chuť vína a vypadá efektně. Můžete ji ve sklence klidně nechat, nebo nabodnout na koktejlové napichovátko. Když není, nezbývá nic jiného než nechat ležérně spadnout do úst.

Drahuška

malá jahoda se „dopije“ s posledním douškem…velká lžičkou – nebo napichovátko…po­zorný hostitel dodá…nepozornému je jedno když se zaloví ručkou 😉 ale hlavně!!!! na jahodu nedolévat – neb nějakým zvláštním způsobem se v ní koncentruje alkohol…moje kamarádka vypila o polovinu sklínek méně než já – ovšem já snědla více jahod…ona byla OK – než si dala na cestu tu poslední – její jedinou – nacucanou jahůdku…byla to veselá cesta domů…

skorcovaz

Jahodu určitě vyplivne do pupíku a pak jí honí jazykem po celem těle a bůhví kde všude ještě.. :D

anonym

Kdepak,jahůdka zapadne tam,kde je .....
P.S. Ještě není po dvaadvacáte hodině,takže bez dalších podrobností.

Andělé

Kde je co..?
Za chvilku už bude po dvacáté,tak se budeme těšit…:-D