Avatar uživatele
skorcovaz

Co s jahodou v šapmpaňském?

Mám dát sklenku na ex a vysypat si ji do huby s posledním lokem? Nebo se na dně můžu hrabat a snažit se jí dosáhnout? Jak se kultivovaně vyhnout faux pas?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Drahuška před 4453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Šampáno s jahodama miluji už léta. V létě sbírám lesní jahůdky,zamrazím a pak pěkně do šampíčka,mnááám. Jsou malinké a ve sklence lépe vypadají i chutnají,ale v nouzi používám i kompotované. Ale určitě ne na ex,to akorát budete řádit a na jahody už nedohlédnete 😁
Pěkně pomaloučku polehoučku upíjet a lžičkou papkat…
Dobrou chut! 🙂
Doplňuji:
Barbakane,na pupíček joo? A k tomu ještě šlehačičku,že? To jo,ale když to vyplivnete,tak je asi po radovánkách ne? 😁

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hostitel by neměl při šampaňském zapomenout na lžičku nebo na napichovátko. Je jich dost velký výběr a je zbytečné návštěvu při šampaňském uvést do trapasu. To je potom jako možné řešení šampus vypít, šampusku obrátit dnem vzhůru, jahůdku vyklepnout do dlaně a v pohodě sníst. Garantuju, že pro příště to správný hostitel riskovat nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já jahodu vyplivnu! Víš co tam je bakterii? No ,hrůza pomyslet! Jahodu jedině na pupík!
Doplňuji:
Hele,Andělé,já ji vyplivnu,ale na zmíněný pupíček a šlehačka musí být živočišného původu a to jsou pak orgie! 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Připíjíte šampaňským na ex? Napadají mě dvě varianty, jedna je pochopitelná, pokud jste se zbavil konečně nechtěné partnerky a druhá je neslušná k onomu lahodnému moku.
Popíjet, vychutnávat, popřípadě i dolít. Jahoda (já ale preferuji maliny – to je teprve vůně, doporučuji všem) zvýrazní chuť vína a vypadá efektně. Můžete ji ve sklence klidně nechat, nebo nabodnout na koktejlové napichovátko. Když není, nezbývá nic jiného než nechat ležérně spadnout do úst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drahuška

malá jahoda se „dopije“ s posledním douškem…velká lžičkou – nebo napichovátko…po­zorný hostitel dodá…nepozornému je jedno když se zaloví ručkou 😉 ale hlavně!!!! na jahodu nedolévat – neb nějakým zvláštním způsobem se v ní koncentruje alkohol…moje kamarádka vypila o polovinu sklínek méně než já – ovšem já snědla více jahod…ona byla OK – než si dala na cestu tu poslední – její jedinou – nacucanou jahůdku…byla to veselá cesta domů…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
skorcovaz

Jahodu určitě vyplivne do pupíku a pak jí honí jazykem po celem těle a bůhví kde všude ještě.. :D

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdepak,jahůdka zapadne tam,kde je .....
P.S. Ještě není po dvaadvacáte hodině,takže bez dalších podrobností.

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Kde je co..?
Za chvilku už bude po dvacáté,tak se budeme těšit…:-D

před 4453 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření