misicka2310

Co s fleky v podpaždí?

Ahojky dnes se mi v podpaží udělaly velké červené fleky ktere hrozně ale vážně hrozně štípou a palí nevím jak to utlumit je to hroznbé nevím jestli to mám zapařené nebo co ale vím že se to nedá vydržet přez den to nedělá vůbec nic ani na sluníčku jen ted večer to hrozě pálí děkuji za rady
Doplňuji:
Děkuji roxy52 byl to ten deodorant byl adidas a nikdy mi to nedělalo ale poslechla jsem vás a dobrý děkuji

Nejlepší odpověď
roxy52

Nejspíš používáš nějaký deodorant,který Ti nesedí.Nejlepší bude umýt to vlažnou vodou a počkat,až to odezní.Z vlastní zkušenosti to trvalo do druhého dne.No a vybrat jiný deo.

Další odpovědi
panenka

Doporučila bych ti raději Misicko navštívit lékaře mojé sestře na to doktorka tehdy předepsala Canesten a nebo udělat si Heřmankový odvar a obklady si přikládat 3 krát děnně a na noc si to namazat heřmankovou mastí která má uklidnující účinek.A samoz­dřejmě vybrat jiný deodorant jak vám doporučila kolegyně Roxy.

BEAES

Ano může to být zapaření, popřípadě z deodorantu, nebo reakce po holení+deo, zkus na to něco na zklidnění, třeba Pantenol. Doporučuji nosut pouze bavlněné oděvy, ne z umělých vláken.

BENYTA

Pálení až řezání,to je ta definice,pokud to ještě neřeže,dobré,stejně asi začne.
Je to běžná reakce kůže na citlivá místa,podléhající tření,jsou i jiná.Přes noc ta místa vypodložit obvazem,bavlněnou ponožkou,prostě aby už se nedotýkala,hlavně netřela.
Ráno si koupit mastičku na opruzeniny pro miminka,značku už jsem zapoměla,ale vím,že mast je hnědá.
Nechat dýchat,opatrně mýt,hlavně jemně vysušovat,za dva dny už o tom nevíte.

Miroslavst

Asi tě něco štíplo, ani o tom nevíš. Zkusil bych na to dát fenistil gel, nebo alespoň octanovou mast, nebo prostě jen ocet. Je to samé, jako třeba od komára. No a v podpaží je to citlivé a proto to bolí, svědí a pálí.