Co s falešným profilem na Facebooku? Jak dokážu, že jsem ho nevytvořil já?

Někdo si vytvořil falešný profil s mojí fotkou a jménem a se všemi údaji co jsem v profilu měl, dokonce tam připsal i mojí poštovní adresu.

Mě na svůj falešný profil zablokoval přístup, takže si nemůžu přečíst co tam píše za nezákonné věci (prý urážení menšin)

Svůj oficiální profil jsem si zablokoval, protože si chci odpočinout a ne furt někomu odpovídat (toho ten pachatel využil a založil falešný profil)

Mám strach, že mi každý den zazvoní doma Policie.

Jak dokážu že jsem si ho nevytvořil já nepsal jsem ty nezákonnosti já?

Nejlepší odpověď
www

Asi prvotní problém je ve tvém nastavení FB. Kontaktuj správce, snad se najde řešení.

Další odpovědi
Kric.ouwner

Hele v každé vyspělé zemi kde je facebook plošně používán jsou lidé které se právě o takovéto věci starají , v Čr. i přesto že to tu je jak v Zoo je pár pracovníku IT. kteří se o toto starají zajdi na Policii Čr a tam už ti musí poradit , nebo si stačí vytvořit profil noví klidně bez přátel a umíte li alespoň trošku Anglicky tak dát dole „nahlásit osobu“ a dát falešný profil vydává se za mojí osobu oni vás kontaktují vy jim pošlete svojí nejnovější foto třeba s pasem a oni už to smažou nebo vygenerují heslo a pošlou na noví email.

Zdroj: facebook.com