ratava

Co s eurem? Utratit, nebo uložit?

Dostává-li člověk ze svého platu malou část v eurech (třeba do 100 €), je výhodné si ho uložit se zbytkem výplaty na klasický účet, nebo si založit nějaký „euro účet“, nebo peníze jednoduše utratit v obchodě při běžném nákupu…? A nebo tuto možnost v práci odmítnout?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je dobré mít tzv dvojúčet jak v eurech tak v Kč- zkušenost

Další odpovědi
Alesh

Euro neeuro, ukládat prachy na klasický účet je kravina. Peníze musíš investovat, jinak ti je sežere inflace.