Avatar uživatele
XFresh1

Co s errorem ?

Potřeboval bych pomoc, v google chrom pokud kliknu na nektere stranky vecinu stranek vyskoci mi tento error: 500 internal privoxy error Nevite jak to opravit ?? ja fak nevim co stim skusil jsem i googlit. Dik
Pokud mi nepomuzete budu se muset poradit s poskytovatelem pripojeni myslite ze mi pomuze ?? Sry sou to 2 otazky ale doufam ze mi nekdo poradi. DIKy

Konkretne se tam pise :
500 Internal Privoxy Error

Privoxy encountered an error while processing your request:

Could not load template file no-such-domain or one of its included components.

Please contact your proxy administrator.

If you are the proxy administrator, please put the required file(s)in the (confdir)/templates directory. The location of the (confdir) directory is specified in the main Privoxy config file. (It's typically the Privoxy install directory).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
isteron

Jugar : Ja používam Chrome, a nič mu nie je, funguje ! Na rozdiel od Firefoxu, tam ma otravuje nejaký nejaký nefunkčný modul . A už vôbec nepoužívam IE !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jde o chybu konkrétního webu (konkrétních webů).
Pokud se chyba opakuje u většiny stránekzkusila bych změnit prohlížeč.
Doporučuji Firefox nebo Operu (s IE by to mohlo být „z bláta do louže“).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nepoužívat chrome!!!
Jaký máte OS?Proč nepoužíváte třeba IE nebo operu,firefox?
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://an­swers.microsof­t.com/en-us/ie/forum/ie9-windows_vista/500-internal-privoxy-error/339a68eb-0f34-445d-a1bb-448e7c1200ea&prev=se­arch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr70CZ

Vyzkoušejte jestli se problém objevuje i v jiných prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, …atd.). Pokud ne, tak Vám poskytovatel nejspíš nepomůže, pokud ano, tak se ho na to můžete zeptat. Jestli to dělá jenom ve Chromu tak bude něco špatně nastavené, podívejte se konkrétně na Nastavení → Zobrazit rozš. nastavení → Změna nastavení proxy → Instalace.
Jinak není to privoxy ale proxy ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek