Co s dírou po piercingu v oblasti rtů? Rada co udělat aby nebyla vidět?

Má někdo třeba zkušenost s chirurgickým zákrokem?? Nebo jiná rada?

Nejlepší odpověď
anonym

Měl(a)ses poradit dříve,než jsi postoupil(a) tomu zákroku a dnes bys nepotřeboval(a) radu !

Další odpovědi
MacaM

Osobní zkušenosti nemám, ale zkusila bych revitalizační bylinný gel, mazat aspoň 2× denně, nepřestávat a vytrvat, možná i několik měsíců.
Mě zahojil otevřenou a hlubokou ránu, bez šití a jakéhokoli lékařského zákroku 🙂A jizvu nemám!
(maca.lvz@seznam.cz)

Děda Louda

A proč by neměla být vidět? Je to přeci ta nejúžasnější ozdoba!

Bobmarley

Zalep si ji žvýkačkou!