co s dětmi?

jak v tomto období trávíte víkendy,v létě se dá jezdit na různé výlety,ale ted kdy je zima,a ani sníh ještě pořádně není mě nenapadá jak trávit volný čas,do kina se jít dá,ale to je jen tak na 2 hodky,hrady už jsou zavřené,a na vycházku do přírody je zima,ponejvíc prší,poradíte nějaký tip?

Nejlepší odpověď
kazisvět

děti se hodně vyblbnou v různých akvaparcích – např. u Prahy – aquapalace.cz, Liberec – centrumbabylon.cz
Je to docela drahý, ale jednou za čas fajn.