Hamon

Co s celym kuretem, kdyz nefunguje trouba?

Doplňuji:
Stingo: si myslis, ze jsem nejaky Savarin, ne? :) Jsem rad,ze ho zvladnu upect :) Neco jednoducheho… Jinak nakonec prikoupim stehna a udelam rizoto, to bych mohl zvladnout.

Nejlepší odpověď
iceT

Naporcovat,do hlubší pánve,okořenit,os­mahnout ze všech stran a pak pod poklicí dusit do měkka.
Nebo celý vykostit a udělat řízky,celý rozporcovaný uvařit a místo na paprice udělat smetanovou omáčku s knedlíkem.

Další odpovědi
Pájo

Dobře se obléknout a udělat si venku „Seatonův hrnec“… :D
třeba zde:
http://www.ape­titonline.cz/re­cepty/5246-setonuv-hrnec-aneb-kure-z-jamy.html
http://www.you­tube.com/watch?v=Qdkfv3J­WJEI

pusinka50

Jak píše iceT. Nebo jestli máš remosku, strčit kuře do ní. Jinak naporcovat a na pánvi s poklicí s malou troškou oleje a přidat vodu a naporcované, osolené a pokořeněné kuře podusit cca 1 hod na sporáku. občas polít výpekem. Pak ochutnat a případně přidat dobu dušení.

Stingo

Rozporcovat a udělat z něj v hrnci omáčku. Třeba kuře na paprice.
Doplňuji:
A nebo si kup remosku, ta je na pečení kuřete ideální. Nespotřebuje tolik energie jako trouba a je to za 50 minut hotové. A tolik to nevysušuje to maso.

elektrikář

Koupit remosku Z anonce by nemněla být tak drahá.Hlídat a podlévat výpekem máslem a olejem.Jednou jsem u toho kuřete usnul a mněl jsem z něj briketku,

lota

Naporcovat, použít na vývar, vařené maso pak k nějaké omáčce – kuře na paprice, křenová, koprová.