Bronzový

Co s celym kuretem, kdyz nefunguje trouba?

Doplňuji:
Stingo: si myslis, ze jsem nejaky Savarin, ne? :) Jsem rad,ze ho zvladnu upect :) Neco jednoducheho... Jinak nakonec prikoupim stehna a udelam rizoto, to bych mohl zvladnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Naporcovat,do hlubší pánve,okořenit,osmahnout ze všech stran a pak pod poklicí dusit do měkka.
Nebo celý vykostit a udělat řízky,celý rozporcovaný uvařit a místo na paprice udělat smetanovou omáčku s knedlíkem.

Další odpovědi:

Zlatý

Dobře se obléknout a udělat si venku "Seatonův hrnec"... :D
třeba zde:
http://www.apetitonline.cz/…
http://www.youtube.com/…

Stříbrný

Jak píše iceT. Nebo jestli máš remosku, strčit kuře do ní. Jinak naporcovat a na pánvi s poklicí s malou troškou oleje a přidat vodu a naporcované, osolené a pokořeněné kuře podusit cca 1 hod na sporáku. občas polít výpekem. Pak ochutnat a případně přidat dobu dušení.

Bronzový

Rozporcovat a udělat z něj v hrnci omáčku. Třeba kuře na paprice.
Doplňuji:
A nebo si kup remosku, ta je na pečení kuřete ideální. Nespotřebuje tolik energie jako trouba a je to za 50 minut hotové. A tolik to nevysušuje to maso.

Stříbrný

Koupit remosku Z anonce by nemněla být tak drahá.Hlídat a podlévat výpekem máslem a olejem.Jednou jsem u toho kuřete usnul a mněl jsem z něj briketku,

Pokročilý

Naporcovat, použít na vývar, vařené maso pak k nějaké omáčce - kuře na paprice, křenová, koprová.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.