sali5

co s bytem když hrozí exekuce

je možné přepsat byt na bratra aby ho nezabavila exekuční instituce

Odpovědi
Džanička

Pokud už Vám přišla obsílka,že exekutor bude zabavovat movity a nemovity majetek,tak už to na bratra přepsat nemůžete,jednalo by se o podvod a neplatný převod a byt by bratrovi stejně sebrali.V tomto případě už nesmíte nakládat se svým majetkem,pro přesné informace si zavolejte na občansko právní poradnu ve Vašem okolí,tam vše vysvětlí,a mají tam i bezplatného právníka,a poradna je také bezplatná.