Blecha

Co rychlého a a chutného uvařit ?

co rychlého a a chutného uvařit ?
Doplňuji:
v celku nic, :D vajíčka :D no to je jendo, děkuji :d

Nejlepší odpověď
Miroslavst

chlebovou pochoutku.
.
Dva silnější krajíce mezi který dáš jeden slabší.

Další odpovědi
vagra

Záleží na surovinách-na př:
Rychlé,jednoduché,do­bré hlavně dnes vyzkoušené:
Topinku nasucho v topinkovači,o­solit,potřít stroužkem česneku a vrstvou taveného sýru

ReHu

Krajíc chleba namočit v rozšleh.a ochuceném ( sůl, pepř, ..) vejci a osmažit.

Nastrouh.sýr, vejce, uzenina na kousky, … – smíchat – natřít na housku a osmažit(houskou nahoru 🙂 )
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, asi si udělám zítra. Těstovinový salát.
Uvařené těstoviny ( kolínka apod), na kousky rajčata, paprika, okurka + tatarka a je to.

haniya

italská kuchyně – je rychlá a chutná. (samozřejmě vám chutnat nemusí)

panenka

Záleží na tom co máte doma za suroviny skuste nám jich napsat at vám můžem poradit.
Pokud máte vajíčka olej a například kolinka udělejte si kolinka s vajcama, míchané vajíčka, vaječnou omeletu nebo pak uvařit vajíčka na tvrdo namazat chleba pokud ho máte a na to dát vajíčka.

Vicki

A co třeba vaječnou omeletku?Rozšle­hejte vejce vidličkou-tak 3 postačí-osolte,opepřete a vlijte do pánve na rozpálený olej.Náplnˇnechám na Vaší fantazii.Ale opečená uzenina na cibuli,papriky,raj­čata a něco málo chilli není k zahození:-).(anebo mám jednu podobnou rychlovku jako Miroslavst-Kohoutí vývar-což je voda z kohoutku):DDD.