rybíz

Co říkáte razii na Znojemské radnici?

Nejlepší odpověď
nabubindes

rád bych věřil, že to s korupcí a s tím co souvisí myslí vážně… jenom aby to nebyli takoví bubáci

Další odpovědi
anonym

Kdybych měl za každý slib a blábol ohledně korupce pětku,do smrti nebudu dělat.
Tyhle malinké rybičky,potěr­........komic­ké.
Ale díkybohu za to.
Ale jakmile se – kéž by – „uloví“ opravdu velká ryba,opravdový dravec v tom našem rybníčku,začnou­,tedy začaly by!! se dít možná věci.
Proč jsem hluboce skeptický?
Třeba proto,že by to bylo ojedinělé – kapr uloví nenažranou,velkou štiku.
A štiky nenechají kapra lovit štiky.