Greneia

Co říkáte na výsledek voleb? Jak jste spokojeni?

Osobně jsem koukala, co se tam vše dělo a došlo k pořádnému převratu, nicméně jsem zvědavá, co z toho vše „vyleze“. No a co vy? :)

Splnily vaše očekávání?

Nejlepší odpověď
kropitko

NE,jsem zklamaná a hodně…

Další odpovědi
mosoj

Ano uskutečněnění reforem je teď reálné. Na úkor lidí s nižšími příjmy.
Hlavně mi nepředhazujte zadlužování našich dětí. Dost bylo keců. Ono to zadlužování jde zastavit i jinak, ne jenom brát těm co mají nejméně.
U voleb jsem byl !! školné platit již nebudu a na doktora jsem si ušetřil tím že jsem nejezdil na dovolené a prací navíc.
Mimochodem od začátku roku jsem již vydal cca
15 000 Kč za léky které pojišťovna nehradí.
Další výdaje na léčbu mně čekají příští měsíc. U zubaře konečně budeme platit i za obyčejnou plombu.
Nicméně je to výsledek svobodných voleb a respektuji jej. Jenom jestli to došlo všem.

standa

O moje osobní očekávání (byť pravicového voliče) vůbec nejde…

Výsledky voleb bychom měli posuzovat z určitého nadhledu… a v tuto chvíli pár hodin po zveřejnění „čísel“ a současně i při momentální nečitelnosti postoje pana Johna, nelze vůbec odhadnout nejbližší budoucnost.

Mírným optimismem mě naplňují novinové titulky jako např. na aktualne.cz

„Analytici se shodují: Uskutečnění reforem je teď reálné“

Zdroj: http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/peni­ze/clanek.phtml?id=66­9515

Miroslavst

Každej plnou hubu toho, jak už toho má dost a pak tak malá účast ve volbách. To mě zaráží nejvíc. Jestli je to dobře zvolený posoudíme až časem.

BENYTA

Volební účast 62,2% vypovídá sama za sebe,druhá nejnižší po revoluci.Já naivní myslela,že půjde každý,kdo má nohy…
Nejít volit,taky názor…
Asi si nevoliči řekli,že stejně nic nezmění,takže se bude dál kritizovat a nadávat u pivka jak jsme zvyklí…
Výsledky jsou zatím jen čísla,ale optimismus mnou necloumá…

anonym

Pan John – z toho jsem lehce nervózní.Z něho lehce,víc z těch,kteří tahaj za provázky.

FOG

Vzdyt jsou to zase nove „kavky“,ktere si musi opet nahrabat.jako v kazde jine spolecnosti.
Nechci propagovat komouse,bylo jich jiste uz dost let,ale alespon tam byli skoro ti stejni hodne dlouho a tak moc statu neskodili,az si nahrabali a ne jako ted kazde 4 roky novi a a novi atd.
A pokud se najde „cistej“ clovek,tak ten se zas v politice neudrzi.
Kdepak je „Taticek Masaryk“?

člověk

můj postřeh,protože byla kampaň na to,že to jsou volby pro mladé,tak starší a staří voliči nešli ale přišlo mnoho mladých,takzvaně zpracovaných internetem,
prostě starší jsou už za vodou,jsou majetkově zajištěni a mladí, se rozhodli takto,tak si to v budoucnu zoodpovězte sami.kladně ti co zbohatnou,záporně ti,co budou socialně slabší
ALE ZASE TO BUDE KRÁSNÉ JÍT DO DŮCHODU V OSMDESÁTI A STÁT NEBUDE PLATIT NIC.

Michal

To se uvidí časem......

iwetax

Jsem zklamaná. Ale uvidim co vymyslí s tou rodičovskou. Život jde dál.

oskar

Nejhůř to postihne občany s nižšímí příjmy a důchodce.

Lucimia

Jsem zvědavá, jak to teď tady bude vypadat… Uvidíme časem.