pizlicka

co rikate na vymyslenou lez chlapce,ktery prisel o ledvinu?

klobouk dolu,pul narodu mu na to skocilo.jak ted bude zit jeho rodina?a co na to romove,by me zajimalo.
Doplňuji:
damianko,dekuji,ja to cetla a prisla jsem sem az ted a dotaz jsem nenasla.

Nejlepší odpověď
mosoj

Děláte jako by jste nebyly děti nebo v pubertě. Ano, díky nezralosti si bohužel vybral dosti blbou výmluvu.
Jsou to imigranti , co vy víte v jakém jsou postavení a situaci!!
Půl národa nevěřilo jemu , ale médiím !!
Romové budou chtít jako každý jiný v podobné sutuaci podporu v nezaměstnanosti pro každého Roma až do důchodu a potom pěkný důchod. Naštěstí obvinění není konkrétní takže právní odpovědnost dle našich zákonů a podle věku.
Rozumně se zachoval Michal David který odměnu nechal místní obci. Není třeba dělat obětního beránka z celé národnostní menšiny.
Dobré je, že to policie ( která kdekomu smrdí) vyšetřila. Osobně bych jim něco z té Davidovo odměny ukápl.

Další odpovědi
Damiana

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-o-tomto-myslite

led

Damanina odpoveď len znova pripomína píšte k odkazom aj stručne o čo ide. Nemusí potom prichászať k podobným prípadom ako s touto otázkou. (opakovanie)
Veď tých pár uderov prstíkmi neuškodí.

Damiana

Myslím, že „pouhý“ odkaz byl v tomto případě na místě, zcela jasný a také správně pochopený. Nehodila" jsem ho arogantně(!) ani s buzerací – to není můj styl – a ostatně – žadné „cancy“ k němu nebyly třeba – můj názor. A jak vidno, Pižličku to nijak neranilo ani se z toho nezhroutila – prostě ho jen otevřela, přečetla a vzala to úplně v pohodě. Co víc si přát?
Snad jen – krásný den všem! 🙂

anonym

ad led,

  1. Sama jsi při své důslednosti nedávno připomínala, že příspěvek, jenž nereaguje přímo na otázku, patří do diskuze.
  2. Lapidární odkaz je jasný. Stačí kliknout, aby bylo jasné, že otázka už byla před 12 hodinami. Sice D mohla připsat např. byla tu už včera, jenže Damianu docela chápu – jakýkoliv dovětek se stává obratem terčem odsudků o „mravokárcích a marném omílání kodexu“.

Přitom chyba je na tazateli, zbrkle opakují otázky, aniž by se sami podívali, že už otázka byla. Běžní uživatelé aspoň zběžně skouknou poslední aktuální stránku než se vrhnou do polemik.

Sůwa

Dr.Axl – co se to děje, nějaká změna v myšlení ? Nikdy bych nečekala, že právě ty oboduješ pouhé připomenutí již položeného dotazu. Není to náhodou porušení kodexu, nebo přímo pokus o podvod ? 😁

anonym

ad Sůwa,
1)laskavě si přečti diskuzi od Damiany – „jasný odkaz plně postačuje“.

  1. jemná výtka byla určena led, s níž si jinak docela notujeme, co se týká chování na Odpovědích. (přátelskou škádlivou ironii v podtextu si nezasvěcení pozdějipříchozí, zřejmě vykládají podle své nátury).
  2. Zkus si přečíst bodování – otázka „zajímavá“, odpověď „užitečná“.

Kam se ubírá tvé myšlení, žes odpověď neshledala užitečnou právě pro ostatní ukvapené. Zároveň palec vyjadřuje morální podporu za odvahu proti místním konfliktním anarchistům; má to znamenat, že se k nim též přidáváš?
(Ostatně pižlička to vzala v pohodě, přiznala přehlédnutí, to jen ty zbůhdarma nasazuješ hádavý tón na glosu, jež ti nebyla určena).