zjentek

Co říkáte na včerejší superúplněk Měsíce?

Nejlepší odpověď
dubraro

No, pěknej. Dobře se mi při něm spalo 🙂

Další odpovědi
anonym

Super pohled. Jen ty zvířata z toho byla nějaká nesvá, protože mě tak kolem 4té ráno vzbudila kočka, když škrábala na dveře a chtěla pryč. Jindy spí jak kdyby jí vypršel devátý život.

Kepler

Já jsem ho mohl vidět až ve dvě po půlnoci, byl hodně zářivý. Asi na něm něco bylo, protože před chvílí pomocí městského rozhlasu policie vyhlásila pátrání po pohřešované osobě. Zmizela ve 02:00…

Kulpix

Dobře se při něm spalo.
Jinak na pohled byl větší.

marci1

Bylo to zvláštní, supermagické. Tak zase za 18 let. 🙂

deny55

Nemuselo se téměř svítit.

led

Ráno sa mi preplietol medzi tyčami zábradlia na moste,
v noci potvora, schovaný bol za mrakmi.
Nič to, počkám si naň, až znova sa priblíži k nám.

mosoj

Kuk!

Dumbos

Nikdy jsem nic nepocítil, až teď, kdy jsem se furt budil.. ale i noc potom, teď už zase dobrý.