Lul

Co říkáte na urinoterapii?

Co říkáte na urinoterapii? Jaký na to máte názor a na lidi, kteří to praktikují? Mně osobně to přijde uhozené a nevěřím, že by to mohlo nějak s něčím pomáhat.
Doplňuji:
A odpovědi, že funguje, očekávám od lidí, co ji vyzkoušeli, proto se ještě ptám, jak jste k tomu přišli a s čím konkrétně vám to mělo pomoci?

Nejlepší odpověď
klumprt

Jsem zajedno. Močí odcházejí z těla látky, které tělo nepotřebuje, jsou to odpadní látky a nedává mi nejmenší smysl je tam vracet zpátky. Myslím, že spíš než by to pomáhalo, tak to bude zatěžovat játra a ledviny.

Další odpovědi
zjentek

že funguje

tencosepta

Je to fuj.

ponovotny

divná otázka. Na základě čeho tomu nevěříš? Najít můžeš jen dva názory. Jeden je od lidí jako jsi ty, kteří o tom nic neví a utvoří si na to názor pomocí představ. Potom jsou ti kteří o tom něco vědí a kteří tě navzdory tvým představám nebudou o ničem přesvědčovat. Rozhodně ale i u tebe může nastat situace, kdy se třeba ocitneš mimo dosah civilizace, zraníš se a taková urinoterapie ti může zachránit život.

da ny

Metoda tisíce let stará, pocházející z Indie. Lidská urína neobsahuje žádné škodliviny (jedy), většina léků ano ;).
Obecně známo – dobrá dezinfekce, jinak princip podobný homeopatii.
Osobní zkušenost nemám, jen vím o několika pacientech.
MUDr. Vilma Partyková:
http://www.uri­noterapie.eu/u­rinoterapie.htm