l.t

Co rikate na udalosti spojene s popalenou Natalkou?

Me je ji sto procentne lito, ale kdo vy jak to cele bylo.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Natálky je strašně moc líto. Je zázrak, že to přežila. Je to statečná holčička :). Jak říká panenka, klukům bych dala doživotí. Ani jsem vůbec nepochopila důvod proč toto udělali. Jsou to hnusní parcha*ti(s pro­minutím) ti kluci..... A jejich blbou hru málem odnesl život malé holčičky..

Další odpovědi
ten který je

Co mne vždy srazí na kolena a jsem z toho moc špatnej je to,když někdo at je to kdokoli ublíží dítěti nebo zvířeti.

iwetax

Je to smutný, ale díky tomu zbohatli a otec nemusí do vězení za svůj zločin. Těmhle „nemůžu si najít práci“ nevěřim ani nos mezi očima. Je spousta takto popálených dětí a jejich rodičům nikdo tisíce neposílá.

Michal

Pro Ivetax,krutě zaplacené bohatství díky nesmírné bolesti.Smutný a tragický případ a poučení.Co dokáže člověk.A neza­pomeňte to hodně rozšťourat......

Džanička

Já sice nemám ráda romy,ale nechápu jak někdo může takto ublížit dítěti až už je bílé,žluté nebo černé.Na druhou stranu je pravda že je mnoho takto popálených dětí a nikoho to nezajímá,a je fakt že cikánů se každý bojí.Proto ta televize apod.Toť můj názor.

panenka

mě je jí taky hrozně líto těm klukům bych dala doživotí at si uvědomí co udělali za hrozný čin.

anetadela1

Mě jí je taky moc líto. A když ji vidím, tak se mi chce brečet při představě jaký asi bude mít život. Já bych nechala na lidich, co si takoví parchanti zaslouží a ne na zákonech. Sice to je návrat do středověku, ale myslím, že doživotí je málo. Za pár let jim to zase někdo odpustí. Měli by pořádně trpět, aby si z toho vzali ponaučení i ostatní.

afro.minerva

Musím souhlasit s Anetadela1. Já bych se taky na chvilku vrátila do středověku a postavila je na pranýř. Ta holčička bude mít na celý život vězení z toho co udělali. Postavila bych je na pranýř a pak jim jenom pro ukázku popálila ruku, aby věděli, jak to bolí a že to tu holčičku bolelo daleko daleko víc. Zní to množná hnusně a možná mě někdo odsoudí, ale já zastávám názor OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB.

Nuk nuk

Lítost je možná i málo. Ti co to udělali si vybili svou zášť na malém nevinném dítěti – a podle všeho navíc moc dobře věděli, že tam too dítě je.
A že ta rodina zbohatla? Musím souhlasit s Michalem. Dostali peníze, ale za jakou cenu? Navíc dost zaplatí i za všechna následná vyšetření, operace a další zákroky, které tu holčičku ještě čekají.