Lgee

Co říkáte na tuto reklamu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
yuko

Lživá

Viki.D

Lživá

Cenobita

Zajímavá

Je zajímavá, ale stejně to bude lež 🙂 jako všechny zázraky pro zvětšování 🙂

RyuzakiKate

Vtipná

To vypadá jako nějaký kachní embryo, v tom jistě bude hodně bílkovin, které jsou pro růst svalů potřebné, takže reklama ani nemusí bejt lživá, ale radši zůstanu u luštěnin a ořechů :)

Kulpix

Jiné

Každopádně je hnusná. Všechny tyhle přípravky a doplňky stravy bych dal zaměstnancům oné reklamní agentury alespoň týden jako jídlo. Hnus!!!
Stáhněte si ADBlocker. Pak je již klid.

NikkiHeat

Lživá

lež…nic není zadarmo…bez práce nejsou koláče…bez posilování nelze získat svalovou hmotu…

Pokoslav

Lživá

eleonnore

TRAPNÁ

dubraro

Lživá

Když něco vypadá příliš dobře než aby to byla pravda, nejspíš to nebude pravda.

BTW: Něco to vypovídá i o provozovateli serveru, že mu není hanba zveřejňovat takové věci.

marci1

TRAPNÁ

Ten balut vlevo, fuuuj! 🙂

WoIfy

Lživá