Co říkáte na tuto pravdu?

55milonů muslimů se vkradlo do Evropy,jejich mentalita je jen válka,vraždit a ovládnout svět.Umi jen válcit, vraždit ve jmenu svého boha. Nemit ropu uz by tam pochcipali hlady.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bi448xbDrVo

Nejlepší odpověď
dudu

Už před léty prohlásil Muammar Kaddáfí, že muslimové nepotřebují se západní civilizací bojovat zbraněmi, ale že zanedlouho tato bude poražena pomocí placenty.
A bohužel měl pravdu – porodnost v EU je na rodinu cca 1,5 potomka a nezajišťuje ani prostou reprodukci. Naše civilizace vymírá.
Naopak v muslimských zemích mají rodiny osm až devět dětí a i tyto budou, stejně jako jejich rodiče hledat uplatnění a životní prostor /se všemi zvyklosti a mentalitou/. O tom jak kosmopolitní společnost nefunguje se už dnes přesvědčují např. v Anglii nebo Holandsku. Nejzávažnější pak je situace ve Francii, kde se přibližně do šesti až osmi let majoritu převezme muslimská populace.
Překvapivě se podobným směrem ubírá nejen Evropa, ale nezvatně, byť v delším časovém horizontu též Rusko. Určitě se shodnem, že perspeva kdy v ruské armádě budou převažovat vyznavači islámu není vůbec potěšitelná, avšak podle všeho i zde je bohužel velmi pravděpodobná.

Další odpovědi
anonym

Asi nikdo neví, kolik jich ve skutečnosti v Evropě je, s ostatním souhlasím

carpediem

Že za pár let budeme v menšině, doufám, že se toho nedožiju.

setapouch

Pravda? Dost odvážné, tvrdit o svém názoru, že je to pravda. A ještě tak pochybném názoru.
Před pár staletími to byli křesťané, kdo ve jménu Boha válčili, vraždili, znásilňovali, vypalovali, upalovali, mučili, bořili, ničili. To je v pořádku?

jjj123456789

Pravda od začátku do konce.

Meligar99

Tohle je vážně smutné… Švédsko už prakticky ovládli… Ach jo. Asi se přestěhujeme do Ruska no :D
Doplňuji:
Z té písničky je mi trochu do breku. Je to odporná pravda.

bububabu

Tak za prvé tento zpěvák zpívá o tom jak ho mrzí že se nestaví křesťanské kostely ale ani nezná modlitbu Otčenáš a do kostela nechodí! Nenechte se vyprovokovat jsou to obyčejní extrémisté kteří strašně rádi zasévají zlo a nenávist do lidí! Netvrdím že souhlasím se stavěním mešit u nás, to rozhodně ne, ale je třeba rozlišovat muslima od islamistů. Islamisté jsou takový, nezaváhají zabít, ale muslimové jsou mírumilovní. Muslimové dokonce uctívají Ježíše Krista ale ne jako Boha nýbrž jako proroka. Muslim si může vzít za ženu křesťanku nebo i židovku. Islamista by jím oběma uřízl hlavu.

Pepa25

Ani jedna z uvedených tří vět není pravda …

zjentek

..že je nejvyšší čas se zamyslet, komu že to muslimové tolik leží v žaludku a jestli by se konečně světu neulevilo, kdyby je „ti oni“ už nechali bejt

Pepa25

??? Si děláte všichni srandu nebo mi něco uniká (pravda, nesleduju Novu a nečtu Blesk). Naopak mi jeden známý říkal, že je to strašně zajímavý fenomém, že je tu nejméně muslimů ze všech evropských zemí na západ o Bratislavy, ale nejvíce jsme z nich vyděšení a že na toto téma zpracovává studii …

Meligar99

Dělníci mají dobré zpěváky :D